ZRNO VŠEM!

Dostali jste chuť na pečivo, ale nemáte k nám zrovna cestu? Nevadí, objednejte si Zrno zrnko až ke dveřím u jedné z rozvážkových služeb, se kterými spolupracujeme.


Na našem řemeslném pečivu si pochutnáte také v těch nejvyhlášenějších pražských gastro spotech, mrkněte na některé z nich:

Cafefin

Náš řemeslný chléb Čtyřka a croissanty na vás čekají i v tomto pověstném podniku na Jiřáku, kde se na snídaně stojí fronty - a není se čemu divit!

Kafe Francin

Letnou milujeme a tenhle podnik je obzvlášť TOP! Mají vlastní pražírnu a stavit se sem můžete jak na luxusní sladké snídaně, tak na obložené chleby. Potkáte se tu s naší Čtyřkou, Žitem, bagetami nebo burger bulkami.

Červený jelen

Pro Červeného jelena jsme vyvinuli speciální chléb, který osahuje plzeňské pivo (přesněji pivní redukci z něj) a 15 % mouky z červené pšenice. Dostanete ho v Jelenovi třeba s máslem a pažitkou, jako topinku, nebo si ho můžete koupit s sebou celý bochník.

Alcron

Restaurace Alcron, oceněná michelinskou hvězdou mezi lety 2012 až 2017, nabízí svým hostům naše řemeslné chleby...jaká pocta!


Ăn Quán

Nové dvojče populárního Cafefinu z Jiřáku. Kvalitní street food, jak ho známe z ulic Hanoje a k tomu náš řemeslný chléb a croissanty - to je kombo, které si v novém dejvickém podniku necháme líbit.

Sklizeno

Naše chleby a koláče si můžete koupit v několika prodejnách Sklizeno a navíc v Dejvicích brzy otevřeme pekařskou kavárnu s prodejním koutkem se sortimentem toho nejlepšího z jejich portfolia.

SmetanaQ

Prostor na nábřeží hned vedle slavné Slavie je místem setkávání, kultury a také skvělého jídla...jejich bistro podává svoje delikatesy mimojiné na našich chlebech.

EDISON FILMHUB

Filmový hub ve funkcionalistické Edisonově transformační stanici provozuje kavárnu s tím nejlepším od lokálních dodavatelů...a od nás berou chleby, croissanty a koláče.

Pilot Cafe

Útulná letenská kavárna nabízí kvalitní potraviny i kávu a jejich skutečně chutné pokrmy sestávají i z našeho chleba, máslových croissantů nebo třeba našich prvotřídních loupáků.

Kolektor Cafe

Úchvatné prostory Veletržního paláce nabízí perfektní místo pro práci a posezení s přáteli. Nabízí náš signature chléb Čtyřku a také loupák, slané šneky, buchty, štrúdly nebo bábovku.

Typika

Stylová kavárna Typika je naším nejmilejším nuselským sousedem. Nejenže dělají výbornou kávu, ale navíc si tu můžete dát skvostné sendviče z naší řemeslné Čtyřky nebo bagety.

La Gare

Je nám ctí, že v této luxusní fine diningové restauraci La Gare u Náměstí Republiky můžete kromě seafood a francouzských specialit jako kohout na víně přikousnout i náš chléb či bagetu!

Periferie Cafe

Nejlepší posezení na periferii? Přece to v pražském Braníku! Moravský koláč, Čtyřka, croissant nebo náš čokomandlový koláč - to vše tu na vás čeká.

Vinograf

Co by to bylo za dobré posezení u vína bez něčeho křupavého k zakousnutí a co by to bylo za sousedské vztahy, kdybychom našim spoluobývajícím na Senovážném náměstí nedodávali Čtyřku, Zrno a bagetu!

Chateau St. Havel

Čtyřku, Zrno a bagetu dodáváme také do tohoto skrytého ráje uprostřed města, kde v kuchyni kouzlí pod taktovkou Ondřeje Slaniny. Kromě toho tu najdete krásné ubytování nebo třeba wellness. 

Oblaca restaurant

Okouzlující výhled z 66 metrů nad zemí v žižřkovské televizní věži vám zaručí nevšední zážitek, podpořený špičkovou gastronomií se Čtyřkou a Zrnem...to je skoro jako by naše chleby byly v raketě! 

Café Záhorský

Oblíbená dejvická kavárna nabízí snídaně, které udělají Váš den, ale i jednoduchá jídla k obědu či večeři. Jsou z těch nejlepších a čerstvých surovin a tak nechybí ani náš chléb.

Monastery Garden Prague

Rodinný butikový hotel, jehož stěny pamatují 13. století, přiléhá k zahradě Anežského kláštera a snídaně na jejich dvorku za účasti naší Čtyřky, Zrna a žitného chleba je skutečný zážitek.

Cheecup

V tomhle krásném podniku seženete cupcakes a cheesecakes jako z Pinterestu. A nově také svačinky z naší Řemeslné IV., žitňáku, baget, rohlíků, croissantů a čoko-croissantů.

Můj Bagel

Na luxusní bagel jedině do Korunní!  A také na zrnkový croissant, koláče, bábovku, šneky s polevou, mini štrúdl a spešl makový a citrónový chlebíček.

Lights Coffee

Jsme pyšní, že máme kousek od Tyláku takhle parádní sousedy, kam můžete zajít na jeden z nejlepších brunchů v Praze a k tomu si posedět v příjemném prostředí vnitrobloku! Setkáte se tu s naší Čtyřkou, croissantem a moravským koláčem.

Pivovar U Supa

Nejstarší pivovar s hostincem v Praze, jehož kořeny sahají až do 15 století, kde si k tataráku či uzenému jazyku dáte naši Čtyřku a tucet šneků můžete zajíst naší bagetou. 

Café Švihanka

Kavárna spojená s galerií, která je vybavená mobiliářem z původní kavárny UMPRUM, plny repasovaných thonetek, nabízí naše chleby, ale i skořicové šneky a moravské koláče.

Hotel Majestic Plaza

Čtyřhvězdičkový hotel ve Štěpánské, zařízený ve stylu "art deco" a ""biedermeier" nabízí hlavně českou kuchyni a proto podávají naše koláče, buchty, štrůdl či bublaninu.

Kofárna

Pražírna Beansmith´s provozuje na Smíchově fancy kavárnu s názvem Kofárna a v ní si můžete dát skvělé sendviče z našeho chleba.

Minimum Waste café

V MiWa café si můžete dát výbornou kávu i vynikající občerstvení. Ve všem, co dělají, myslí jak na udržitelnost, tak na kvalitu - proto prodávají naše koláče, croissanty či bábovky.

Hotel u Zlaté studně

U Zlaté studně je butikový hotel, který je situován v jedné z nejkrásnějších lokalit v Praze a jeho restaurace získala mnoho gastronomických ocenění...a my jim ke vší té slávě pomáháme našimi chleby.

Les Moules

Kus Belgie v srdci Prahy - pivo, mořské plody a hranolky. Existuje snad lepší kombinace? Stavte se v Pařížské za naprosto autentickou atmosférou a přikousněte k jídlu naše řemeslné Zrno a Čtyřku nebo třeba bagetu.

Venue

Do tohoto cool podniku v Havelské, který je středobodem všech setkávání dodáváme speciálku, kterou u nás na pultech najdete jen při výjimečných příležitostech - francouzskou brioche!

La Terra Coffee

Nově se můžete s naším žitným chlebem potkat také na Antala Staška a Vyšehradské v této rodinné kavárně, s jejichž horkými hygge nápoji bychom se nejraději zachumlali do teplé deky. Příjemné prostředí, sezónní dobroty a teď už i Zrnko.

Hotel Falkensteiner Prague

V této pražské pobočce úžasné sítě hotelů v Opletalce, kde najdete i nově otevřený Monkey Bar Prague, narazíte také na naše pečivo. Vyzkoušejte, jaké to je, vychutnat si náš chléb a bagetu v naprosto luxusních prostorách. 

Hotel Julius Prague

Jestli hledáte luxusní zázemí pro výjimečné události, staycation ve dvou nebo třeba pracovní pobyt, těžko byste v Praze vybírali lépe.  V tomto dechberoucím prostředí ochutnáte také náš skvělý řemeslný chléb a bagety. 

La Bohème Café

Na tomto místě jsou odborníci na kávu na slovo vzatí a denně si tu můžete dát a koupit direct trade kávu přímo od farmářů z Afriky, latinské Ameriky nebo jihovýchodní Asie. K tomu můžete zakousnout naše sladké šneky nebo dobroty z řemeslného chleba.

Morsel Bistro Café

Tento roztomilý podnik na Malé Straně denně nabízí to nejlepší ze Zrnka - koláče, bábovky, šátečky i několik druhů chleba. Přijďte si sem vyzvednout ranní kávu, pečivo a užijte si jedinečné kouzlo probouzející se staré Prahy.

Bar Cobra

Vyhlášený Bar Cobra s úžasnou atmosférou na Letné nabízí nejen ty nejlákavější drinky, ale i prvotřídní kuchyni složenou z pokrmů, ke kterým můžete zakousnout naše chleby a bagety.

Polívkáři

To by bylo, aby chleby, bagety a croissanty ze Zrnka neodebírala i naše téměř dvorní cateringovka. Polívkáři dělají nejen  tu nejlepší čest svému jménu, ale připraví vám catering na míru z čehokoliv podle vašich představ.

Na Maso

Dejvické řeznictví Na Maso je, jak už název napovídá, přímo nabité tím nejlepším masem z volných chovů, drůběžím z farem, steaky, čerstvými rybami, ale i sýry, delikatesami, pivem, vínem a pečivem. Zakoupíte tu náš chleba nebo třeba burgerové bulky. A to vše si můžete také nechat dovézt domů.

Beranka Na Jezerce

Nově otevřená restaurace Divadla Na Jezerce má úžasnou atmosféru a nachází se v rozlehlém parku, takže její návštěvu můžete spojit nejen s divadelním představením, ale také s příjemnou procházkou. Setkáte se tu s našimi chleby, bagetami a pokud si dáte burger, tak i s bulkami z bramborového těsta.

Hotel Grandium

Jeden z nejkrásnějších hotelů s nejhezčím lobby barem v Praze. Stavte se do samého centra Prahy – ať už na přespání, nebo jenom na drink a něco dobrého k jídlu do hotelové restaurace Ingarden Noodles Restaurant Café. Dost pravděpodobně se tu setkáte s naším řemeslným pečivem.

Vermont home & café

Stylová prodejna interiérových parfémů a dekorativních doplňků provozuje i malou kavárnu s občerstvením čítajícím naše chleby, croissanty, koláče a muffiny.

Art Hotel

Letenský rodinný hotel potomků Jana a Pravoslava Kotíků nabízí nejen jejich umělecká díla na chodbách, ale i báječné snídaně s naší Čtyřkou a Zrnem.

Seminář Café Bistro & Bar

Skvělá káva, letní drinky, domácí jídlo a bylinková zahrádka v centru Kampy. Koncerty živé hudby, výstavy, vernisáže doplňuje menu s našimi chleby.

Bar divadla Dobeška

Zrnko najdete, i když se vydáte za kulturou. Do baru této divadelní scény dovážíme chleba, moravské koláče, slané šneky

Chapadlo

Dovolujeme si vám představit dalšího nuselského parťáka – restauraci Chapadlo, která se nachází v pražských Nuslích již od roku 2006. Pokud si sem dojdete na jejich výborné burgery, setkáte se tu i s našimi burger bulkami!

Allure Hotel Prague

V tomhle krásném pražském hotelu se setkáte nejen s nezapomenutelnou pohostinností, ale rovněž s úžasnými výhledy, designem a domácí kuchyní. A třeba naše chleby, bagety a slané pečivo? Ty jsou tady také!

Cafe spirit

Pečivo k nakousnutí, polévky, kultura a skvělá káva? To vše na vás čeká v tomhle autentickém podniku, který vás už podle názvu okouzlí hlavně svou duší. A aby toho nebylo málo, můžete tu koupit také náš řemeslný chléb a loupáky.

Avocado Bistro

První čistě avokádové bistro v Praze má už dvě pobočky, a to na Praze 4 a na Praze 2. Obě dvě milujeme a dobrot z téhle superpotraviny se nemůžeme nabažit. Co takhle dát si avokádo třeba na našem řemeslném chlebu?

Hotel Andaz

Pokoje jako z filmového plátna a k tomu kouzelné prostředí pražského centra. Na Senovážném náměstí nám tenhle hotel dělá opravdu luxusní společnost, a proto jsme víc než nadšení, že se tu můžete setkat s naším řemeslným pečivem.


Máte svůj podnik a hledáte dodavatele pečiva? Pusťte se do toho s námi! Napište nám a pojďme společně probrat, jaké jsou možnosti.