ZRNO DO KAŽDÉHO PODNIKU

To, že si na našem řemeslném pečivu pochutnáte už v pěti pobočkách v Praze, víte. Ale věděli jste, že dodáváme také do spousty stylových pražských gastro spotů? Od řemeslného chleba, přes sladké pečivo, až po vypečené dobroty na zakázku – umíme vše, pojďme se domluvit!

Cafefin

Náš řemeslný chléb Čtyřka a croissanty na vás čekají i v tomto pověstném podniku na Jiřáku, kde se na snídaně stojí fronty - a není se čemu divit!

Výčep Kabelovna

Tenhle holešovický výčep nabízející craftová piva a veganské "hospodské" jídlo tak, jak ho neznáte, prostě milujeme! Pečeme pro ně na zakázku veganské mrkvové sliders, focacciu a narazíte tu i na naší Čtyřku.

CAMP

Kdo jste ještě nenavštívil multifunkční prostor Centra architektury a městského plánování, teď je čas to napravit!  Kromě skvělých výstav, studovny, promítání nebo přednášek tady najdete také bistro, ve kterém narazíte na naše bagety, croissanty, koláče a muffiny.

Kolektor Cafe

Úchvatné prostory Veletržního paláce nabízí perfektní místo pro práci a posezení s přáteli. Je to také jediný podnik mimo stěny Zrnka, kde můžete zakoupit vcelku náš signature chléb Čtyřku. A co ještě? Loupák, slané šneky, buchty, štrúdly nebo bábovku.

Typika

Stylová kavárna Typika je naším nejmilejším nuselským sousedem. Nejenže dělají výbornou kávu, ale navíc si tu můžete dát skvostné sendviče z naší řemeslné Čtyřky nebo bagety.

La Gare

Je nám ctí, že v této luxusní fine diningové restauraci La Gare u Náměstí Republiky můžete kromě seafood a francouzských specialit jako kohout na víně přikousnout i naši Čtyřku nebo bagetu!

Periferie Cafe

Nejlepší posezení na periferii? Přece to v pražském Braníku! Moravský koláč, Čtyřka, croissant nebo náš čokomandlový koláč - to vše tu na vás čeká.

Vinograf

Co by to bylo za dobré posezení u vína bez něčeho křupavého k zakousnutí a co by to bylo za sousedské vztahy, kdybychom našim spoluobývajícím na Senovážném náměstí nedodávali Čtyřku, Zrno a bagetu!

Chateau St. Havel

Čtyřku, Zrno a bagetu dodáváme také do tohoto skrytého ráje uprostřed města, kde v kuchyni kouzlí pod taktovkou Ondřeje Slaniny. Kromě toho tu najdete krásné ubytování nebo třeba wellness. 

Cheecup

V tomhle krásném podniku seženete cupcakes a cheesecakes jako z Pinterestu. A nově také svačinky z naší Řemeslné IV., žitňáku, baget, rohlíků, croissantů a čoko-croissantů.

Můj Bagel

Na luxusní bagel jedině do Korunní!  A také na zrnkový croissant, koláče, bábovku, šneky s polevou, mini štrúdl a spešl makový a citrónový chlebíček.

Lights Coffee

Jsme pyšní, že máme kousek od Tyláku takhle parádní sousedy, kam můžete zajít na jeden z nejlepších brunchů v Praze a k tomu si posedět v příjemném prostředí vnitrobloku! Setkáte se tu s naší Čtyřkou, croissantem a moravským koláčem.

Les Moules

Kus Belgie v srdci Prahy - pivo, mořské plody a hranolky. Existuje snad lepší kombinace? Stavte se v Pařížské za naprosto autentickou atmosférou a přikousněte k jídlu naše řemeslné Zrno a Čtyřku nebo třeba bagetu.

Venue

Do tohoto cool podniku v Havelské, který je středobodem všech setkávání dodáváme speciálku, kterou u nás na pultech najdete jen při výjimečných příležitostech - francouzskou brioche!

La Terra Coffee

Nově se můžete s naším žitným chlebem potkat také na Antala Staška a Vyšehradské v této rodinné kavárně, s jejichž horkými hygge nápoji bychom se nejraději zachumlali do teplé deky. Příjemné prostředí, sezónní dobroty a teď už i Zrnko.

Hotel Falkensteiner Prague

V této pražské pobočce úžasné sítě hotelů v Opletalce, kde najdete i nově otevřený Monkey Bar Prague, narazíte také na naše pečivo. Vyzkoušejte, jaké to je, vychutnat si náš chléb a bagetu v naprosto luxusních prostorách. 

Hotel Julius Prague

Jestli hledáte luxusní zázemí pro výjimečné události, staycation ve dvou nebo třeba pracovní pobyt, těžko byste v Praze vybírali lépe.  V tomto dechberoucím prostředí ochutnáte také náš skvělý řemeslný chléb a bagety. 

La Bohème Café

Na tomto místě jsou odborníci na kávu na slovo vzatí a denně si tu můžete dát a koupit direct trade kávu přímo od farmářů z Afriky, latinské Ameriky nebo jihovýchodní Asie. K tomu můžete zakousnout naše sladké šneky nebo dobroty z řemeslného chleba.

Morsel Bistro Café

Tento roztomilý podnik na Malé Straně denně nabízí to nejlepší ze Zrnka - koláče, bábovky, šátečky i několik druhů chleba. Přijďte si sem vyzvednout ranní kávu, pečivo a užijte si jedinečné kouzlo probouzející se staré Prahy.

Bar Cobra

Vyhlášený Bar Cobra s úžasnou atmosférou na Letné nabízí nejen ty nejlákavější drinky, ale i prvotřídní kuchyni složenou z pokrmů, ke kterým můžete zakousnout naše chleby a bagety.

Polívkáři

To by bylo, aby chleby, bagety a croissanty ze Zrnka neodebírala i naše téměř dvorní cateringovka. Polívkáři dělají nejen  tu nejlepší čest svému jménu, ale připraví vám catering na míru z čehokoliv podle vašich představ.

Na Maso

Dejvické řeznictví Na Maso je, jak už název napovídá, přímo nabité tím nejlepším masem z volných chovů, drůběžím z farem, steaky, čerstvými rybami, ale i sýry, delikatesami, pivem, vínem a pečivem. Zakoupíte tu náš chleba nebo třeba burgerové bulky. A to vše si můžete také nechat dovézt domů.

Beranka Na Jezerce

Nově otevřená restaurace Divadla Na Jezerce má úžasnou atmosféru a nachází se v rozlehlém parku, takže její návštěvu můžete spojit nejen s divadelním představením, ale také s příjemnou procházkou. Setkáte se tu s našimi chleby, bagetami a pokud si dáte burger, tak i s bulkami z bramborového těsta.