ZRNO ZRNKO POMÁHÁ

Řemeslné pečivo milujeme a ještě víc, když se všechno sní. Ne vždy se to ale podaří, a tak se o něj rádi podělíme s těmito dobročinnými organizacemi a podniky. 

Sue Ryder

Naše pečivo dělá radost také zaměstnancům v tomto pražském domově a centru pro seniory, které je zároveň poskytovatelem pomoci, poradenství a bojovníkem za důstojné stárnutí.

Breakfast Story

Platforma podporující zaměstnance s hendikepem a lidi v nouzi. Mimo jiné provozuje také e-shop ryze z výrobků ze sociálních a chráněných dílen. Také podnikají skvělý benefiční projekt #potesobedem. 

Sousedský klub Praha 10

Ano, je to tak - Sousedský klub rozdává 4 tuny jídla měsíčně, nabízí právní a psychologickou pomoc, sousedská setkání i charitativní obchod. A my jsme rádi, že toho můžeme být součástí. 

Kavárna Bílá vrána

Kavárna Bílá vrána je sociální podnik, který poskytuje zaměstnání lidem s mentálním a kombinovaným postižením, kterým umožňuje zaměstnání a příležitost k získání dovedností v kavárenských a cateringových službách.

Pražská pastvina

Zažijete krásu romantického venkova jen 20 minut od centra Prahy. Užijete si nekonečnou dávku kozí a ovčí lásky. Tahle organizace pomáhá chránit ty nejkrásnější přírodní poklady a my jí děsně fandíme.

Naděje

Naše pečivo pomáhá i v této organizaci, která se snaží zprostředkovat důstojnější a bezpečnější život lidem bez domova.

Kokoza

Tahle organizace vytváří překrásné komunitní zahrádky a stará se o to, aby se města zelenala a aby se o procesu kompostování a pěstování učilo víc a víc lidí. Jsme rádi, že si pro své posilnění vybrali naše pečivo! 

Pečovatelské centrum Praha 7

Jsme poctěni, že může naše pečivo dělat radost organizaci, která na Praze 7 pomáhá seniorům, zdravotně postiženým, vážně nemocným i těm, kteří pečují.


Skaut

Kdo by je neznal a neobdivoval? Skaut = dobrodružství, silný chatakter a vztah k přírodě. V Česku jich je přes 70 000 a my jsme hrdým křupavým partnerem. Naše pečivo prostřednictvím Skauta putuje k lidem, kteří museli opustit svou zemi v důsledku války na Ukrajině.

Potravinová banka

V Potravinové bance pro Prahu a Středočeský kraj nesmí Zrnko chybět - 150 odběratelských organizací, 198 tun potravin rozdaných měsíčně a 22 000 lidí v nouzi, kterým darované jídlo pomohlo. 

Šatník Praha

Nadační fond Nory Fridrichové na podporu rodičů samoživitelů. V pražských Holešovicích pořádají pravidelné burzy nejen oblečení, ale třeba také knih nebo potřeb pro domácnost.

Rodinné centrum Maják

Rodinné centrum, které připravuje pestrou nabídku pravidelných aktivit mateřského centra, zajímavých akcí pro komunitu a pomocnou ruku, když potřebujete řešit problémy v rodině.