ZRNO ZRNKO POMÁHÁ

Řemeslné pečivo milujeme a ještě víc, když se všechno sní. Ne vždy se to ale podaří, a tak se o něj rádi podělíme s těmito dobročinnými organizacemi a podniky. 

Sue Ryder

Naše pečivo dělá radost také zaměstnancům v tomto pražském domově a centru pro seniory, které je zároveň poskytovatelem pomoci, poradenství a bojovníkem za důstojné stárnutí.

Pražské kreativní centrum

Je živá, tvůrčí a kreativní laboratoř města. Zastřešují všechny, kdo se chtějí aktivně podílet na rozvoji Prahy prostřednictvím kultury, kreativity a vzdělávání. Jsme rádi, že naše pečivo může dělat radost i v této organizaci. 

Sousedský klub Praha 10

Ano, je to tak - Sousedský klub rozdává 4 tuny jídla měsíčně, nabízí právní a psychologickou pomoc, sousedská setkání i charitativní obchod. A my jsme rádi, že toho můžeme být součástí. 

K srdci klíč

Tato organizace pomáhá lidem v krizových životních situacích naplnit základní potřeby, prolomit kruh chudoby, vytvořit prostor a příležitost pro změnu k lepšímu způsobu života. Těmi jsou nízkoprahová denní centra, mobilní strava a terénní programy. Jsme rádi, že naše pečivo pomáhá v Azylovém domě pro muže a Nízkoprahovém denním centru v Praze 6.

Pražská pastvina

Zažijete krásu romantického venkova jen 20 minut od centra Prahy. Užijete si nekonečnou dávku kozí a ovčí lásky. Tahle organizace pomáhá chránit ty nejkrásnější přírodní poklady a my jí děsně fandíme.

Naděje

Naše pečivo pomáhá i v této organizaci, která se snaží zprostředkovat důstojnější a bezpečnější život lidem bez domova. Např. v Praze poskytují ubytování ženám bez domova a pomáhájí s řešením jejich situace tak, aby našly jiné bydlení.

Kokoza

Tahle organizace vytváří překrásné komunitní zahrádky a stará se o to, aby se města zelenala a aby se o procesu kompostování a pěstování učilo víc a víc lidí. Jsme rádi, že si pro své posilnění vybrali naše pečivo!

Pečovatelské centrum Praha 7

Jsme poctěni, že může naše pečivo dělat radost organizaci, která na Praze 7 pomáhá seniorům, zdravotně postiženým, vážně nemocným i těm, kteří pečují.

Bezobalový koloniál Jelen

Šíří do světa myšlenku zero-waste životního stylu a snižování přebytečného odpadu. S touto filozofií se ztotožňujeme a je pro nás ctí být součástí takové spolupráce.

Potravinová banka

V Potravinové bance pro Prahu a Středočeský kraj nesmí Zrnko chybět - 150 odběratelských organizací, 198 tun potravin rozdaných měsíčně a 22 000 lidí v nouzi, kterým darované jídlo pomohlo. 

Šatník Praha

Nadační fond Nory Fridrichové na podporu rodičů samoživitelů. V pražských Holešovicích pořádají pravidelné burzy nejen oblečení, ale třeba také knih nebo potřeb pro domácnost.

Rodinné centrum Maják

Rodinné centrum, které připravuje pestrou nabídku pravidelných aktivit mateřského centra, zajímavých akcí pro komunitu a pomocnou ruku, když potřebujete řešit problémy v rodině.