BEZ KÁVY ANI RÁNO

Život bez kávy?

To si nedokážeme představit. Ba co život...

ani jeden jediný den!

Z lásky k dokonalé kávě jsme ve spolupráci s pražírnou Dos Mundos vytvořili naši vlastní espresso směs. Po experimentování a ochutnávání jsme naladili harmonickou symfonii z nejlepších arabik světa, která vás osloví tóny zralých citrusů, mléčné čokolády a jemné sladkosti. Tuto jedinečnost si můžete odnést v každém šálku nebo bílém 250g sáčku na doma.

Pro fajnšmekry máme i světle pražené arabiky plné ovocných nuancí. K dostání ve 'zlatých' sáčcích pro přípravu filtrované kávy.

BLEND no.5

Jednoho dne se potkala dvojice z dalekých končin – arabika z Guatemaly La Colina a její kolega z Salvadoru San Carlos Dos. Guatemala přinesla do vztahu svěží ovocné tóny, zatímco Salvador dodal tu pravou plnost chuti. A co z toho vzešlo? Naše zázračná směs, Zrno Zrnko blend no.5, která je jako dokonalý milostný příběh, odehrávající se přímo ve vašem šálku.

Představte si chuť, která tančí na jazyku s nuancemi nugátu a vlašského ořechu, láká vás svěžími tóny červeného pomeranče a hladí vaše chuťové buňky sladkou skořicí a medem. Ano, to vše nabízí náš blend no.5 – dokonalý doplněk k našemu pečivu.

NAŠE MAŠINY

Prozradíme vám naše kávové tajemství: špičkové stroje Victoria Arduino Eagle One a Simonelli Aurelia II. 

Ne, to nejsou italští krasavci, ale našě kávové mašiny, Mercedesy mezi kávovary, co z každého šálku dělají malý zázrak. 

Dokonalá chuť? Samozřejmost. 

Kávová alchymie? Denní rutina. 

Přijďte ochutnat, co to znamená, když si stroj a zrnko opravdu rozumí.

PROZKOUMEJTE SVĚT KÁVY

Procestujte v Zrno zrnko svět! Z Etiopie přes Mexiko, až po vzdálenou Papuu Novou Guineu. 

Ať už jste fanoušek klasického espressa nebo milovník alternativních metod, máme pro vás zrnka, která zaručeně rozproudí krev v žilách. Objevte chuťové nuance z každého koutu planety a najděte svého favorita. 

Svět kávy je otevřený – stačí vstoupit.

KÁVA NA KAŽDÝ ZPŮSOB

U nás máme kávu pro každou příležitost a náladu:

Bezkofeinová? Pro všechny, kteří milují pít kávu bez bubeníka v hrudi.

Ledová káva? Když teploty stoupají, naše ledová káva klesá přímo do vašich rukou. Prostě osvěžení, které vám dodá chladnou hlavu v horkých dnech.

Alternativní mléka? Protože každý máme svůj styl, i v kávě.

ZA VŠÍM STOJÍ NAŠI BARISTÉ

Naši baristé? Ti nejsou jen obsluhou za barem, jsou to mistři svého řemesla s diplomem od Dos Mundos. Každý z nich prochází důkladným školením, aby se z nich stali kávoví kouzelníci schopní připravit šálek kávy tak dokonalý, že se vám zastaví dech (ale jen na chvilku, slibujeme).Přijďte a podívejte se na naše baristické hvězdy v akci.