MULTIFUNKČNÍ PROSTOR

Věděli jste, že naše základna v Čestmírově ulici je jako stvořená pro realizaci těch nejvypečenějších nápadů? Od začátku nám bylo jasné, že ji musíme využít na maximum, a tak vzniklo místo pro setkávání, tvorbu, inspiraci a hlavně místo, které je tu pro vás. Dycky Nusle!

Výstavy obrazů v Zrnu

V Nuslích máme nejvíc prostoru, proto je tam nejvíc obrazů, v přízemí i v patře. Ale jak dokládá fotka, umění máme i na Tyláku (a na Senu i na Bubenské).

Podporujeme hlavně mladé umělce, kteří mají díky nám možnost využívat "celopražskou výstavní síň", neboli umístit svoje obrazy do skoro všech našich kaváren (na Brumlovce jsou skleněné zdi, tak tam to nejde).

Každá výstava trvá 3 měsíce, ročně tedy představíme čtyři umělce, jejichž práce se nám líbí, zvelebí naše kavárny a navíc si je zákazníci můžou přímo od malířů koupit.

Eventy na přání

Rádi pro vás upečeme akci podle vašich snů a přání - ať už chcete uspořádat narozeninovou oslavu pro děti i dospělé, přednášku, workshop, koncert, výstavu svého díla, školení, focení v nápaditých prostorách nebo třeba firemní akci - jsme tu pro vás!

Nebojte se nám o svých nápadech napsat, jsme otevření a rádi vám pomůžeme uspořádat akci, na kterou jen tak nezapomenete. Klikněte níže a kontaktujte nás, ať si můžeme plácnout.

Kulturní akce

Milujeme, když je v Zrnku živo, a proto pro vás pravidelně pořádáme nejrůznější kulturní akce. Od hudebních vystoupení, přes autorská čtení, umělecké výstavy nebo třeba gastronomická setkání - na to vše se u nás můžete těšit. Sledujte na našich sítích, jaké akce pro vás pečeme.

Jste umělci a chtěli byste u nás vystupovat, vystavovat, číst, tancovat, performovat nebo přednášet? Ozvěte se nám, budeme rádi součástí vašeho díla.

Antikvariát Povinná četba

Věděli jste, že máme v prostorách Zrnka také výběrový antikvariát Povinná četba? Najdete tu opravdové poklady, od biografií, přes cizojazyčnou literaturu a beletrii, která teprve nedávno přistála na pultech v knihkupectvích, až po dětské knížky nebo třeba odbornou četbu.

Posaďte se u nás a ponořte se do napínavého příběhu nebo si pořiďte výtisk domů. Každá jedna knížka totiž stojí sympatických 100 Kč, a tak můžete svou knihovnu obohatit třeba hned o několik nových kousků.

Dětský koutek

Dobrá zpráva pro všechny rodiče - svou oblíbenou kávu a croissant si můžete vychutnat v klidu. Vaše děti totiž zabaví náš hračkami nadupaný dětský koutek, odkud se jim jen tak chtít nebude. Jsme také připraveni na dětské oslavy se vším, co si budete přát.

A pro ty, kteří by si raději poseděli bez dětského štěbetání je tu druhé patro, kde vás rovněž rádi obsloužíme.