MULTIFUNKČNÍ PROSTOR

Věděli jste, že naše základna v Čestmírově ulici je jako stvořená pro realizaci těch nejvypečenějších nápadů? Od začátku nám bylo jasné, že ji musíme využít na maximum, a tak vzniklo místo pro setkávání, tvorbu, inspiraci a hlavně místo, které je tu pro vás. Dycky Nusle!

Pekárna Cowork

V Nuslích máme staronový cowork. Staré a původní je na něm to, že naše budova tu stojí skoro sto let a její sklepení je ještě o něco starší. Novinkou je, že jsme v ní právě otevřeli moderní sdílené kanceláře v konceptu HOT DESK pro 30 - 40 lidí.

Čeká na vás open space s dvěmi malými a jednou velkou zasedačkou, ale také se společenskou a klidovou zónou nebo třeba kuchyňkou. Členové mají navíc vypečené výhody v naší kavárně. Klikněte níže a dozvíte se víc o členství i dalších podmínkách.

Eventy na přání

Rádi pro vás upečeme akci podle vašich snů a přání - ať už chcete uspořádat narozeninovou oslavu pro děti i dospělé, přednášku, workshop, koncert, výstavu svého díla, školení, focení v nápaditých prostorách nebo třeba firemní akci - jsme tu pro vás!

Nebojte se nám o svých nápadech napsat, jsme otevření a rádi vám pomůžeme uspořádat akci, na kterou jen tak nezapomenete. Klikněte níže a kontaktujte nás, ať si můžeme plácnout.

Kulturní akce

Milujeme, když je v Zrnku živo, a proto pro vás pravidelně pořádáme nejrůznější kulturní akce. Od hudebních vystoupení, přes autorská čtení, umělecké výstavy nebo třeba gastronomická setkání - na to vše se u nás můžete těšit. Sledujte na našich sítích, jaké akce pro vás pečeme.

Jste umělci a chtěli byste u nás vystupovat, vystavovat, číst, tancovat, performovat nebo přednášet? Ozvěte se nám, budeme rádi součástí vašeho díla.

Antikvariát Povinná četba

Věděli jste, že máme v prostorách Zrnka také výběrový antikvariát Povinná četba? Najdete tu opravdové poklady, od biografií, přes cizojazyčnou literaturu a beletrii, která teprve nedávno přistála na pultech v knihkupectvích, až po dětské knížky nebo třeba odbornou četbu.

Posaďte se u nás a ponořte se do napínavého příběhu nebo si pořiďte výtisk domů. Každá jedna knížka totiž stojí sympatických 100 Kč, a tak můžete svou knihovnu obohatit třeba hned o několik nových kousků.

Dětský koutek

Dobrá zpráva pro všechny rodiče - svou oblíbenou kávu a croissant si můžete vychutnat v klidu. Vaše děti totiž zabaví náš hračkami nadupaný dětský koutek, odkud se jim jen tak chtít nebude. Jsme také připraveni na dětské oslavy se vším, co si budete přát.

A pro ty, kteří by si raději poseděli bez dětského štěbetání je tu druhé patro, kde vás rovněž rádi obsloužíme.