POJĎTE PÉCT A KAFOVAT S NÁMI

Máte rádi pekařské řemeslo, nebo se spíš vidíte u syčícího kávovaru s konvičkou jemně napěněného mléka? 

V naší pekárně zaměstnáváme jak zkušené pekaře, co se nezapotí při vytahování pecnů z horké pece, tak i odvážné nováčky, kteří se troufají na náročnou práci s těstem.

V pekařských kavárnách ZZ najdou uplatnění protřelí baristé, co vyšvihnou latté art i poslepu, stejně jako nadšení milovníci kávy, kteří se nemůžou dočkat, až se to od zkušenějších kolegů naučí.

Právě teď hledáme:

Ranní pekař/ka

Upéct brzo ráno a mít volný skoro celý den? Tak takovou práci nabízíme...v naší řemeslné pekárně se naučíte jak péct to nejlepší pečivo, předchozí praxe není nutná. Stačí nám chuť do práce...láska k pekařině se přidá!

Odpolední pekař / chlebař

Hledáme pekaře na odpolední směnu, krátký - dlouhý týden. Zkušenosti z řemeslné pekárny výhodou. Očekáváme chuť do práce a můžeme slíbit fajn kolektiv a pracovní prostředí moderní pekárny, denní světlo a krásné nové stroje.

Barista/ka a prodavač/ka pečiva

Pro naši novou pekařskou kavárnu na Tylově náměstí hledáme milou kolegyni či milého kolegu. Pojďte dělat latte art, pracujte 7hod směny ve všední den (ranní či odpolední) a sem tam v sobotu, podílejte na našem růstu! Prvotřídní káva od Dos Mundos a kávovary Victoria Arduino.

Pokud máte málo zkušeností, jsme připraveni vás vše naučit!

Řidič / pracovník expedice

Hledáme šikovného řidiče, který pomůže i s expedicí a nakládkou pečiva a rozveze jej do našich prodejen a k dalším zákazníkům po Praze. Pracovní doba buď 22:30 - 2:30 nebo 5:30 - 13:30.

V případě zájmu o kteroukoli pozici prosím posílejte svá CV na adresu jana.hatasova@zrnozrnko.cz.