POJĎTE PÉCT A KAFOVAT S NÁMI

Máte rádi pekařské řemeslo, nebo se spíš vidíte u syčícího kávovaru s konvičkou jemně napěněného mléka? 

V naší pekárně zaměstnáváme jak zkušené pekaře, co se nezapotí při vytahování pecnů z horké pece, tak i odvážné nováčky, kteří se troufají na náročnou práci s těstem.

V pekařských kavárnách ZZ najdou uplatnění protřelí baristé, co vyšvihnou latté art i poslepu, stejně jako nadšení milovníci kávy, kteří se nemůžou dočkat, až se to od zkušenějších kolegů naučí.

Právě teď hledáme:

Pekař / ka řemeslného chleba na noční směnu

Chcete pracovat v moderní řemeslné pekárně, v hezkém prostředí plné denního světla, péct z dobrých surovin ty nejlepší chleby, nebo třeba croissanty a loupáky? Mrkněte na inzerát a napište ondrej.kuchar@zrnozrnko.cz.

Barista / ka v pekařské kavárně

Milujete výběrovou kávu? Chcete se zdokonalit v latté artu? A u toho prodávat dobré pečivo a uždibovat kousky? Potom vás chceme:-) Pošlete CV na adresu jana.hatasova@zrnozrnko.cz.

HR specialista / ka

Máte rádi lidi? A dobré pečivo a kávu? Tak už jen prosíme pečlivost, pracovitost, pozitivní přístup a chuť učit se novým věcem. Náplň práce: nábor (správa inzerátů a pohovory), příprava smluv, nástupy a zaškolení nováčků, správa zákonných povinností zaměstnanců, plánování směn, podklady pro mzdy, benefity. Pište na ondrej.kuchar@zrnozrnko.cz.